30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Norime informuoti, kad šiuo metu užsakymo išsiuntimo laikas, gali būti prailgintas 2-3 d.d. Atsiprašome už nesklandumus. 

 

Aquael Acti Pond Mix maistas tvenkinio žuvims 2 l

Gamintojas: AQUAEL
34190
2.93

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 1 taškas
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Universalus pagrindinis maistas šaltųjų vandenų tvenkinių žuvims, pavyzdžiui, karšiams, auksinėms žuvelėms, koi karpiams, lynams ir karpiams. Dėl plūduriuojančių lazdelių formos jis ilgai išsilaiko vandens paviršiuje. Didelis lengvai pasisavinamų baltymų kiekis užtikrina greitą ir netrikdomą žuvų augimą, o pridėjus vitaminų žuvys išlieka sveikos ir apsaugomos nuo ligų bei neigiamo išorės veiksnių poveikio. Visapusiška aminorūgščių sudėtis apsaugo nuo mitybos trūkumo. Didelis skaidulų kiekis palengvina virškinimą ir reguliuoja medžiagų apykaitą. 2 litrų talpos maišelis.

Parametrai

Gamintojas:
AQUAEL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt