ALMO NATURE

ALMO NATURE logo

"Almo Nature" yra gyvūnų augintinių maisto prekės ženklas, visiškai priklausantis "Fondazione Capellino" - komercinei ne pelno siekiančiai organizacijai, kurios misija - saugoti biologinę įvairovę ir kovoti su klimato kaita. Visos pajamos, gautos pardavus "Almo Nature", skiriamos fondo vykdomai veiklai, kuria siekiama įgyvendinti jo misiją.

.
.

"Almo Nature" prekės ženklas šunims

.

"Almo Nature" siūlomų pašarų, skirtų gyvūnams kompanionams, kokybė yra svarbiausias jų prioritetas. Pasak "Almo Nature", geriausias maistas jūsų šuniui yra sausas ėdalas. Jei gyvūnų mitybos specialistas jums nepataria kitaip, rekomenduojama pakaitomis vartoti maistą, kuriame gausu baltosios mėsos, raudonos mėsos ir (arba) žuvies. Taip jūsų šuo gaus daugiau įvairių maistinių medžiagų. Almo Nature drėgną ėdalą galima šerti atskirai arba ant sauso ėdalo, kad jis būtų skanesnis.

Almo Nature ir drėgnas ėdalas šunims

.

Piktiems, vyresniems ir (arba) antsvorio turintiems šunims bus naudinga į kasdienio šėrimo racioną įtraukti drėgną maistą. Šlapias maistas stimuliuoja jų uoslę, todėl valgis tampa visų pojūčių potyriu.

Almo Nature ir sausas ėdalas šunims

.

Sausas maistas yra visavertis ir maistiniu požiūriu subalansuotas ėdalas. Jis leidžia šuniui reguliariai kramtyti, o tai gali pagerinti virškinimą.

"Almo Nature" prekės ženklo maistas katėms

.

Almo Nature rekomenduoja pakaitomis šerti žuvimi, balta mėsa, raudona mėsa. Almo Nature drėgnas maistas yra būtinas, kad padėtų jūsų katei išlikti hidratuotai ir sumažintų šlapimo takų ligų riziką, taip pat yra vertingas aukštos kokybės baltymų šaltinis. Sausas ėdalas taip pat suteikia kitų maistinių medžiagų ir leidžia jūsų katei suvalgyti kelis nedidelius patiekalus per dieną.
Nemaišykite drėgno ir sauso kačių ėdalo. Pateikite juos kaip atskirus patiekalus.

"Almo Nature" ir drėgnas kačių ėdalas

.

Šlapias maistas yra būtinas jūsų katės mitybos režime, nes padeda išlaikyti katės drėgmę ir mažina šlapimo takų ligų riziką, be to, yra vertingas aukštos kokybės baltymų šaltinis.

Almo Nature ir sausas kačių ėdalas

.

Sausas maistas svarbus kramtyti. Jie taip pat suteikia kitų maistinių medžiagų ir leidžia jūsų katei per dieną suvalgyti kelis nedidelius patiekalus.

Rodyti filtrus

Šiame skyriuje nėra prekių