ADVANCE

ADVANCE logo

"Advance" yra ispaniškas prekės ženklas, siūlantis augintinių globėjams specializuotą maistą šunims ir katėms. Advance" remiasi principu, kad viskas prasideda nuo mitybos, nuo jos priklauso gyvūno sveikata ir gyvenimo kokybė.

.
.

Antriniai produktai - šunų ir kačių maistas

.

"Advance" ėdalo sudėtys kuriamos pagal laboratorinius tyrimus "Weltham Petcare" institute, po to atliekami skanumo ir virškinamumo testai.
"Advance" maistas pritaikytas augintinių, kuriems reikia papildomos paramos sveikatai, poreikiams tenkinti.


"Advance" prekės ženklo pašarai išsiskiria dideliu skanumu, todėl net sergantys gyvūnai - turintys silpnesnį apetitą - noriai juos vartoja.

Advance maistas - veterinarinė parama šunų ir kačių sveikatai

.

Gyvūnų prekių parduotuvėje fera.co.uk rasite "Advance" sausų ėdalų, skirtų šunims, sergantiems inkstų, kepenų ligomis, netoleruojantiems maisto ar turintiems virškinimo problemų, ir dar daugiau. Advance taip pat siūlo maistą, suskirstytą pagal šuns amžių - maistą vyresniems šunims, maistą suaugusiems šunims ir maistą šuniukams. Visų jų sudėtyje yra aukštos kokybės ingredientų.

"Advance" prekės ženklas taip pat siūlo sausą maistą katėms. Jie skirti jautrią virškinimo sistemą turinčioms katėms, katėms, turinčioms antsvorio, arba katėms, sergančioms virškinimo ligomis. Peržiūrėkite turimą asortimentą svetainėje fera.co.uk ir išsirinkite geriausią ėdalą savo augintiniui.
Nepamirškite, kad veterinarinius ėdalus turėtų skirti veterinarijos gydytojas ir jie turėtų būti pritaikyti jūsų augintinio ligai.

Rodymas Kategorijos

Rodyti filtrus

Gyvenimo etapas
Pakuotės svoris (kg)
  • 0
  • 10
Min Max
Augintinio dydis
Specialieji reikalavimai
Kokiam augintiniui
Kaina
Rūšis