30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Norime informuoti, kad šiuo metu užsakymo išsiuntimo laikas, gali būti prailgintas 2-3 d.d. Atsiprašome už nesklandumus. 

 

8in1 Dental Delights kramtalas šunims L

Gamintojas: 8IN1
1025
IŠPARDUOTA

Išsiunčiame per 3-5  d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

16 Atsiliepimas 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

"8in1 Delights Pro Dental" - tai unikalus dantų priežiūros priemonės, kramtuko ir gardaus skanėsto derinys. Juose yra didelė dalis skanios vištienos, suvyniotos į kietą jautienos odą. Jie ilgai teikia kramtymo malonumą ir nepalieka negražių likučių. Skirtingai nei įprasti kramtukai, jie turi intensyvų aromatą, o iš kraštų išsikišusi mėsa skatina šunį kuo greičiau įlįsti į vidų. Jūsų šuo noriai kramtys kramtuką iki paskutinio kąsnio.

Subalansuotas mineralų mišinys veikia kaip dantų pasta, todėl jūsų šuo turi baltus dantis ir gaivų burnos kvapą. Dėl patentuotos formulės "8in1 Delights Pro Dental" yra unikalus kramtuko ir skanėsto derinys, kuris suteikia jūsų šuniui malonumą, rūpinasi dantų ir dantenų sveikata ir gera būkle. 8in1 Delights Pro Dental L - idealiai tinka didelių ir itin didelių veislių šunims. papildoma dantų priežiūra su dantis valančiais mineralais tik 2 % riebalų unikalus ir patentuotas užkandis rūpinasi dantimis mažina apnašas ir apsaugo nuo dantų akmenų susidarymo patenkina natūralų šunų kramtymo instinktą ilgalaikis kramtymo malonumas nepaliekant negražių likučių

Tik 2 % riebalų, be dirbtinių dažiklių ir skonio stipriklių

Parametrai

Augintinio dydis:
Mažos veislės
Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Dog Supplies
Pakuotės svoris (kg):
0.12
Gamintojas:
8IN1

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Specialieji reikalavimai:
Burnos ertmės higiena

Ingredientai

Riebalai (%):
2
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą
1 2

*****

Išskirtinis kaulas. Sukei buvo labai smagu jį išardyti į gabalus ir suvalgyti iki paskutinio gabalėlio. Aš tikrai nupirksiu jai kitą ????

*****

Kai paštu gavome "8in1 Delights Pro Dental" kramtomąjį kauliuką, beveik iš karto buvome pasiruošę jį išbandyti, nes mūsų smalsumą kėlė klausimas, ar pagaliau radome kramtuką, kuris įveiks stiprius mūsų augintinio dantis ir suteiks jam daug džiaugsmo, švarius dantis ir gaivų burnos kvapą!
Kazikas nekantriai laukė savo staigmenos ir, manau, labai jos troško, nes man sunkiai sekėsi išimti pakuotėje gerai prigludusį kaulą.Kai man pavyko ir kaulas atsidūrė mano rankoje, pamačiau Kaziko akyse blizgesį ir labai darbščią nosį, nukreiptą į kramtomąją staigmeną.Paspaudus kamštelį, kaulas iš dalies dingo kramtuko burnoje.Buvo akivaizdu, kad pradedamas taikyti išmoktas metodas, t. y. kaulo užmetimas ant "užpakalinių ketvirčių", vienas trakštelėjimas ir....kas nutiko tą akimirką??Kazikui iš nuostabos išsprogo didelės akys, kad suspaudus žandikaulius kaulas vis dar turi visas dalis savo vietoje ir visiškai iškrito iš burnos ant žemės.Prasidėjo kaulo apžiūrinėjimas 8in1 Delights Pro Dental visais įmanomais būdais: kramtymas, laižymas, vėl mėtymas ant užpakalinių ir priekinių dantų.....Vienu metu susidarė įspūdis, kad Kazikas pasuko galvą norėdamas įžeisti kaulą, kuris, jo nuomone, jau seniai turėjo būti skrandyje :) Po kurio laiko jis vėl ėmė piktnaudžiauti savo skanėstu, bet jau visai kitaip nei įprastai :) Tai užtruko geras 15 minučių ir tada buvo nukąstas pirmas "kelnelis", bet tuo viskas nesibaigė: pakuotė su dideliu džiaugsmu buvo įmesta į burną, tarsi dantų šepetėlis šveičiant dantis, o kol pasiekė skrandį, praėjo dar pora minučių :) Likusių kaulų modelis buvo toks pat, kaip aprašyta pirmiau.
Apibendrinant :D 8in1 Delights Pro Dental kramtomieji kaulai yra puikus dantų valymo žaislas šunims, turintiems tokį temperamentą kaip Kazikas. Kramtukas jam tapo "kietu varžovu", kuris paskatino jį žaisti ir kramtyti ilgiau nei valandą, ko nebuvo su ankstesniais panašiais kaulais, kurie jam buvo per silpni. 8in1 Delights Pro Dental kramtomuosius kaulus nuoširdžiai REKOMENDUOJU kiekvienam šeimininkui, kuris savo šuniui duoda geriausius ir efektyviausius šiuo metu rinkoje esančius produktus:)

*****

Mes pjovėme, o šeimininkė pjovė medieną, super šunys buvo taip užsiėmę, kad net nekreipė dėmesio į kates.

*****

Tai buvo didelė meilė iš pirmo žvilgsnio, tik gaila, kad tokia trumpalaikė :)
Kaulas buvo pristatytas, bet aš jį paslėpiau spintoje, nes norėjau jį nufotografuoti, bet išsikrovė telefono baterija.
Nustebau pamačiusi Boriseką su kaulu burnoje ir sužinojau, kad mano išdykėlis gali pats atidaryti spintelę.
Jis gana išrankus, bet pastaruoju metu taip prašė dumblių kauliuko, kad norėjau jam padėti :)
Šis jam labai patiko, pakuotė - mažiau :) Ačiū

*****

Boguś ačiū už pusvalandį smagaus laiko:) Kasdieniame gyvenime jis gana išrankus frisbee, tačiau kramtuką įsimylėjo iš karto:) Mes esame YES!

*****

Ačiū už kubelį ????Zana negalėjo sulaukti, kada galės jį išpakuoti ????nuo šiol ji sėdi ir valgo, o namie ramybės akimirką, nes jai tai užtrunka????kubas yra puikus ir rūpinasi jos dantimis ????

*****

Daisy su savo kubeliu. "8in1" kubas buvo hitas. Deizė buvo laiminga ir noriai valgė. Jai prireikė nemažai laiko, kol sukramtė kaulą, ir jai, matyt, patiko girgždesys ir gurguoliavimas. "Delights Pro Dental" yra ne tik skanus užkandis, bet ir kramtukas, padedantis prižiūrėti šuns dantis.

*****

Šiandien taip pat išbandėme 8in1 kubą, nors jis buvo iš vieno gabalo, padalinau jį į tris dalis, nes turiu tris mylimus kailinius, kurie nekantriai laukė skanėsto, kubas dingo akimirksniu, nes jiems labai patiko ???? Ačiū Meri, Sirijaus ir Lunos vardu Galiu rekomenduoti jūsų produktą, nes jis buvo valgomas su skoniu, neturėjo specifinio kvapo, kaip kai kurie kiti, ir, svarbiausia, aviganiams nekraujavo dantenos, kaip būna po kitų skanėstų.

*****

Keira sužavėta! Kaulas jai išskirtinai patiko. Vargu ar galėjai ją nufotografuoti, ji ieškojo atsitraukimo ;) Šuo laimingas, dantys švarūs. Puikiai.

*****

Vieno mums neužtenka????????????Dėkojame, kad kubas buvo suvalgytas per 5 minutes, jis turėjo būti skanusaaaa ????
1 2

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt