30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Aquael PFN-1000 (N) fontaninis siurblys

Gamintojas: AQUAEL
34135
33.58

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 8 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Fontano siurblys PFN 1000 skirtasfontanams, kaskadoms, tvenkiniams, sodo tvenkiniams ir kiemo baseinams pumpuoti ir filtruoti vandenį.

Įrenginys yra atsparus sūriam vandeniui, užima nedaug vietos ir, svarbiausia, yra labai efektyvus. Taip yra dėl to, kad naudojami modernūs, energiją taupantys varikliai ir aukštos kokybės sandarikliai po sparnuotės kamera, kurie iki minimumo sumažina efektyvumo nuostolius. Be to, pastarasis sprendimas taip pat leidžia siurbliui veikti ne vandenyje (jis yra visiškai sandarus) ir prisideda prie didelio našumo, todėl naujuosius siurblius galima naudoti ir kaip cirkuliacinius siurblius.

Siurblyje įrengta bepakopė našumo reguliavimo sistema, valdoma ergonomiška rankenėle, esančia ant siurblio išleidimo antgalio. Didelis kempininis išankstinis filtras apsaugo siurblio sparnuotę nuo nešvarumų, todėl siurblio nereikia dažnai valyti.

Techniniai duomenys:

Galingumas 11 W, kabelio ilgis (m) 10, maksimalus našumas (l/h), 1000, maksimalus vandens stulpo aukštis (cm) 110.

Parametrai

Gamintojas:
AQUAEL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt