30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

WHISKAS Adult ėriena ir daržovės 14 kg + WHISKAS automobilio lipdukas

Gamintojas: WHISKAS
20002595
32.10
Ankstesnė kaina: 63.10

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 8 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Products in package

1 x 
 
1 x 
 

WHISKAS Adult ėriena ir daržovės 14 kg

Visavertis pašaras suaugusioms katėms.

Ar stengiatės, kad Jūsų katė kasdien valgytų skaniai ir maistingai? „Whiskas“ specialistai paruošė skanų patiekalą „Whiskas“ sausas maistas su ėriena ir daržovėmis. Riebiame maiste gausu sultingų mėsos gabalėlių, pridėjus morkų ir žirnių. Patiekalas yra baltymų ir būtinų riebalų šaltinis, kuris padės išlaikyti Jūsų katės kaulus, dantis ir dantenas sveikas ir stiprias. Vitaminų ir būtinų mineralų dėka Jūsų draugas visada bus geros nuotaikos žaisti, o mikroelementai padės jam pasisemti energijos kiekvienai vėlesnei dienai. Skanios mėsos užkandžiai suteiks jūsų katei nepaprastą malonumą valgyti. Didelė, efektyvi pakuotė.

Maistinės vertės:

Baltymai (32%), žalios alyvos ir riebalai (12,5%), žali pelenai * (8%), žalia ląsteliena (1,5%), kalcis (1,1%), magnis (0,11%). * pelenų likučiai visiškai sudegusiame pašare.

Sudėtis:

Grūdai (ne mažiau kaip 4%), mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (mažiausiai 4% ėrienos rudos kroketuose, mažiausiai 4% mėsos pyragaičiuose), augaliniai baltymų ekstraktai, aliejai ir riebalai, augalinės kilmės produktai, mineralai, daržovės (ne mažiau kaip 4% morkų) oranžinėse granulėse, mažiausiai 4% žirnių žalios spalvos).

 

Parametrai

Pakuotės svoris (kg):
14
Gamintojas:
WHISKAS

Ingredientai

Baltymai (%):
32
Riebalai (%):
12.5
Kalcis (%):
1.1

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?