30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Trixie petnešos Julius-K9 Idc Baby 2 / XS-S 33–45 cm / 18 mm juodos

Gamintojas: TRIXIE
44258
26.10

Išsiunčiame per 3-5  d.d.

Lojalumo taškai: 7 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas


Ergonomiški diržai šunims, idealiai prigludę prie narvo, kad būtų optimaliai paskirstytas spaudimas. Jie nespaudžia gerklės ir netrukdo kvėpuoti. Dėl specialiai pritaikyto pilvo diržo kirpimo, kuris perkeltas į galą, diržas suteikia daugiau erdvės po letenomis. Jie itin patvarūs, pralaidūs orui, su odai nekenksminga apatine dalimi. Jie turi visiškai reguliuojamus dirželius ties krūtine ir pilvu.

Juose yra vieta, kur galima pritvirtinti šviesą, ir rankena su papildomu tvirtinimo dirželiu. Saugumą didina šviesą atspindintys elementai.

Norint parinkti šuniui tinkamą petnešą, būtina tiksliai išmatuoti šunį. 0, 1, 2, 3 ir 4 dydžio petnešoms reikia išmatuoti šuns krūtinės apimtį keturių pirštų atstumu nuo priekinių letenų, o 0, 1, 2, 3 ir 4 dydžio petnešoms - dviejų pirštų atstumu, o Baby1 ir Baby2 dydžio petnešoms - dviejų pirštų atstumu.

Uždėdami diržą šuniui, atkreipkite ypatingą dėmesį į tinkamą pilvo diržo (aplink krūtinę) ir krūtinės diržo reguliavimą. Jei pilvo diržas per daug įtemptas, šuo jaus didelį diskomfortą, o jei krūtinės diržas per trumpas, tiek pilvo diržas, tiek sagtis gali nuslysti po pažastimi ir skaudžiai patrinti odą. Jei pilvo diržas tinkamai sureguliuotas, tarp diržo ir šuns nugaros galite lengvai įkišti pirštus.

Spalva: juodaDydis
: Mini-Mini/SW Matmenys:
33-45 cm/18 m

Parametrai

Augintinio dydis:
Mažos ir miniatiūrinės veislės
Gamintojas:
TRIXIE
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt