30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Norime informuoti, kad šiuo metu užsakymo išsiuntimo laikas, gali būti prailgintas 2-3 d.d. Atsiprašome už nesklandumus. 

 

Trixie petnešos Julius-K9 Idc 4 /XL 96–138 cm / 50 mm

Gamintojas: TRIXIE
44279
61.94

Išsiunčiame per 3-5  d.d.

Lojalumo taškai: 15 taškas
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Ergonomiški diržai šunims, idealiai prigludę prie narvo, kad būtų optimaliai paskirstytas spaudimas. Jie nespaudžia gerklės ir netrukdo kvėpuoti. Dėl specialiai pritaikyto pilvo diržo kirpimo, kuris perkeltas į galą, diržas suteikia daugiau erdvės po letenomis. Jie itin patvarūs, pralaidūs orui, su odai nekenksminga apatine dalimi. Jie turi visiškai reguliuojamus dirželius ties krūtine ir pilvu.

Juose yra vieta, kur galima pritvirtinti šviesą, ir rankena su papildomu tvirtinimo dirželiu. Saugumą didina šviesą atspindintys elementai.

Dydis: 4/XLDydis
: 96-138 cm/50 mm
.

Norint teisingai parinkti šuniui tinkamus diržus, būtina tiksliai išmatuoti savo šunį.0, 1, 2, 3 ir 4 dydžių šunims krūtinės apimtį reikia matuoti keturių pirštų atstumu nuo priekinių letenų, o 0, 1, 2, 3 ir 4 dydžių šunims - dviejų pirštų atstumu, o Baby1 ir Baby2 dydžių šunims - dviejų pirštų atstumu.

Uždėdami diržą šuniui, atkreipkite ypatingą dėmesį į tinkamą pilvo diržo (aplink krūtinę) ir krūtinės diržo reguliavimą. Jei pilvo diržas bus sureguliuotas per stipriai, šuo jaus didelį diskomfortą, o jei krūtinės diržas bus per trumpas, tiek pilvo diržas, tiek sagtis gali nuslysti po pažastimi ir skaudžiai patrinti odą. Jei pilvo diržas sureguliuotas teisingai, tarp diržo ir šuns nugaros galėsite lengvai įkišti pirštus.

Parametrai

Gamintojas:
TRIXIE
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt