30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Trixie Natural Wood Bjork Hamster House namukas žiurkėnams 15x15x16 cm

Gamintojas: TRIXIE
11909
IŠPARDUOTA

Išsiunčiame per 3-5  d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

**** *

5 Atsiliepimai 4.2 z 5

*****

60%

****

20%

***

0%

**

20%

*

0%

80%

Recommend

80% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Puikus dviejų aukštų medinis namelis mažiems graužikams suteiks jūsų augintiniui daug džiaugsmo ir prieglobstį. Matmenys: 15 x 15 x 16 cm.

Parametrai

Gamintojas:
TRIXIE
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

****

Nors nurodyti matmenys, namas atrodė didesnis nei iš tikrųjų. Mano Sirijos žiurkėnas niekaip negali į jį įlįsti. Nepaisant to, namas yra aukščiausios klasės. Žiurkėnas mielai lipa į viršų ir šokinėja žemyn.

*****

Pelės mielai sėdi savo namuose

*****

Labai mėgstamas žiurkėno namukas. Tinka mažesnei veislei.

**

Namelis mielas, atitinka išmatavimus, tačiau landos visiškai neatitinka pavaizduotų nuotraukoje - mano atveju, buvo mažiausiai dvigubai mažesnės, tad didelė tikimybė, kad augintinis ten netilps arba susižalos. Namelis visiškai netinkamas Sirijos žiurkėnams jokiu jų amžiaus tarpsniu, taip pat netinkamas suaugusiems visų veislių nykštukiniams žiurkėnams- Kembelo, Roborovski, Džiungarijos ir kitiems, geriausiai tilptų jaunas, neseniai nusipirktas šių veislių peliukas, tačiau tik labai trumpam, maks. Iki poros savaičių, veliau namelį turėsite keisti. Tad namelis nėra itin pritaikytas žiurkėno poreikiams.

*****

Kiek mažesnis nei tikėjausi, mažytės “durelės”, bet žiurkėnas įlenda:)

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt