30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Tetra DecoArt Plant L Foxtail Red 30 cm

Gamintojas: TETRA
46792
6.26

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 2 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Tetra DecoArt Plantastics Raudonoji lapė

Natūralios išvaizdos dirbtinis augalas. Raudonoji lapsukė, dar vadinama vandens erškėtuogėmis, ypač garsi dėl ryškiai raudonų plunksniškų lapų.

"Tetra DecoArt Plantastics Red Foxtail" - tai dirbtinis augalas, imituojantis rusvąją lapsukę (vandens erškėtuogę). Ryškiai raudoni plunksniški lapai ypač traukia akį. Dėl savo unikalios išvaizdos augalas dažnai pasirenkamas kontrastui su kitais vandens augalais sukurti. Jis taip pat puikiai tinka tokiai įrangai, kaip filtrai ir šildytuvai, maskuoti. Natūraliems augalams dažnai labai kenkia maži atstumai nuo filtrų ir šildytuvų, o dirbtiniams augalams šie prietaisai neturi jokio poveikio. Nors dirbtinis augalas neatlieka natūralių vandens augalų funkcijų, jis sėkmingai sukuria puikias sąlygas slėptis ir nerštui. Be to, dirbtinis irklas ne tik atrodo kaip tikras augalas, bet ir natūraliai juda pagal srovę. "Tetra DecoArt Plantastics Red Foxtail" turi ir kitų privalumų. Pirma, jį labai lengva ir greita "pasodinti", be to, jį galima išimti iš akvariumo, pavyzdžiui, nuplauti vandentiekio vandeniu. Antra, jis tvirtai pagamintas ir, nepaisant laiko, nepraranda nei formos, nei spalvos. "Tetra DecoArt Plantastics Red Foxtail" galima įsigyti mažų, vidutinių ir didelių dydžių, kurių aukštis yra atitinkamai: 15, 23 ir 30 cm, todėl, priklausomai nuo jūsų poreikių, jį galima sodinti akvariumo priekyje, viduryje arba gale. Didelio dydžio dažnai pasiekia net vandens paviršių. Dėl viso to "Tetra DecoArt Plantastics Red Foxtail" yra unikalus dirbtinis akvariumo augalas, kurį galima plačiai naudoti bet kokio tipo akvariume.

Parametrai

Gamintojas:
TETRA
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?