30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 14 EUR

SNACK & ROLL Porkhide twist with Chicken 70 g

Gamintojas: SNACK & ROLL
55789
1.78

Išsiunčiame per 1-3 dienas

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Snack’n’Roll Porkhide Twist with Chicken tai natūralūs skanėstai su kiauliena ir vištiena Puikiai tinka visų veislių ir amžiaus šunims.

 

Kuo naudingi skanėstai Snack’n’roll?
– skanūs, nes šunys mėgsta mėsą
– sudėtyje yra 49% vištienos 
– turi mažai riebalų, tik 1%
– yra turtingi gyvūnų baltymais, todėl padeda raumenų ir kaulų vystymuisi
– sudėtyje yra mineralų, vitaminų, mikro- ir makroelementų
– džiovintų skanėstų kramtymas stiprina nasrų raumenis 
– pakuotė gali būti atidaryta ir uždaryti daug kartų – todėl skanėstai ilgiau išlieka švieži
– puikiai tinka kaip atlygis ar motyvacija bei patenkina natūralų norą graužti ir kramtyti

 

Skanėstai yra pagaminti iš kiaulienos odos, vištienos ir daržovių produktų. Išskirtinė skanėstų forma puikiai tinka šunų nasrams ir skatina šunį graužti. Kiaulienos oda ima minkštėti po sąlyčio su seilėmis ar vandeniu taip leidžiant lengviau graužti. Tai puikus baltymų šaltinis, sudaro 65% skanėsto sudėties. Skanėstai turi mažą riebalų kiekį. Be dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių ar konservantų.


Visi ingredientai naudojami skanėstų gamyboje yra natūralūs ir specialiai atrinkti, kad skanėstai turėtų ilgą galiojimo laiką, tinkamą konsistenciją ir formą.
Lazdelės yra gaminami presuojant ir džiovinant vištieną. Dehidratuojant vištieną pavyksta išlaikyti  visus mineralus ir vitaminus. Šie skanėstai yra puikus papildas prie Jūsų augintinio dienos, suteikia papildomų baltymų ir mineralų.


Snack’n’Roll yra skanėstai, kurie atitinka šunų poreikius. Kaip maisto papildas, gali būti duodamas tarp pagridninių maitinimų ar jais gali būti užpildomi žaislai, kaip pavyzdžiui Kong. Susmulkinti į mažesnius gabalėlius bus puiki ir sveika motyvacinė priemonė treniruočių metu. Džiovintos skanėstų juostelės puikiai tinka ir labai aktyviems šunims – skanėstai yra ilgai kramtomi ir graužiami, todėl tai suteiks raminantį bei atpalaiduojantį efektą tikriems mėsėdžiams.

 

Sudėtis:
Grynas džiovintas poodinis audinys iš žaliaminės odos (rawhide) (55%), vištiena (49%), augaliniai baltymai, glicerinas.

Analitinės sudedamosios dalys:

Žali baltymai 65%, neapdoroti aliejai ir riebalai 1%, žali pelenai 3,5%, žalia ląsteliena 1%, drėgmė 18%


Šėrimo rekomendacijos:

Duokite tarp pagrindinių šėrimų. Jūsų augintintis neturi būti paliktas be priežiūros ėdant skanėstą. Augintiniui prieinamoje vietoje visada turi būti šviežio, švaraus vandens. Pakuotėje esantis deguonies absorbentas nėra tinkamas suvartojimui.

Laikyti sausoje vėsioje vietoje. Uždaryti pakuotę po panaudojimo. Suvartoti per 30 dienų nuo pakuotės atidarymo.

Įspėjimas ! Pakuotėje esantis deguonies absorbentas nėra tinkamas suvartojimui

Parametrai

Augintinio dydis:
Universalus
Pakuotės svoris (kg):
0.07
Gamintojas:
SNACK & ROLL

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Visi
Specialieji reikalavimai:
Išrankus

Ingredientai

Baltymai (%):
65
Baltymų rūšis:
Kiauliena
Riebalai (%):
1

Atsiliepimai

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

SNACK &ROLLPorkhidetwistwithChicken70g SNACK & ROLL Porkhide twist with Chicken 70 g SNACK &ROLL PorkhidetwistwithChicken70g SNACK &ROLL PorkhidetwistwithChicken70g SNACK &ROLLPorkhide twistwithChicken70g SNACK &ROLLPorkhidetwistwith Chicken70g SNACK &ROLLPorkhidetwistwith Chicken70g SNACK &ROLLPorkhidetwistwithChicken 70g SNACK &ROLL Porkhide twistwithChicken70g SNACK & ROLLPorkhide twist withChicken70 g SNACK &ROLLPorkhide twist withChicken 70g SNACK &ROLLPorkhidetwist with Chicken70 g SNACK &ROLLPorkhidetwistwith Chicken 70 g SNACK & ROLLPorkhide twist with Chicken70g SNACK & ROLLPorkhide twistwith Chicken70 g SNACK & ROLL Porkhide twist withChicken 70g SNACK & ROLLPorkhide twistwithChicken 70g SNACK & ROLLPorkhide twistwith Chicken70g SNACK & ROLLPorkhidetwist withChicken 70g SNACK & ROLL Porkhide twistwith Chicken 70g SNACK & ROLLPorkhide twist with Chicken70 g SNACK & ROLLPorkhide twistwith Chicken70 g SNACK & ROLLPorkhide twist withChicken 70g SNACK &ROLL Porkhidetwist with Chicken70g
Facebook