30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 14 EUR

Priemonės šunims nuo blusų ir erkių

Kokybiškas preparatas nuo šunų erkių gali būti veiksminga alternatyva atkalis nuo erkių. Jei veterinarijos gydytojas nerekomenduoja kitaip, lašus ar tabletes reikia vartoti griežtai pagal gamintojo instrukcijas. Priešingu atveju geriausias paruošimas nuo erkių gali būti neefektyvus.

Dažnai galite išgirsti nuomonę, kad erkės aktyvios tik vasarą, o šunys, vaikščiojantys tik mikrorajonuose, nėra puolami. Tuo tarpu kiekvienas keturkojis turi galimybę susidurti su parazitu, kuris yra sunkių ligų šaltinis beveik visus metus. Todėl rūpestingo globėjo pareiga yra užtikrinti jūsų augintinį veiksmingu preparatu nuo erkių.Kodėl šunis nuo erkių reikia saugoti ištisus metus?

Jei erkės yra aktyviausios nuo kovo iki spalio, tai dar nereiškia, kad jos nepuola jokiu kitu metu. Jos nereaguoja į metų laikus, bet dėl temperatūros ir oro drėgmės pokyčii - jos gali prilipti prie individo žiemos viduryje, jei šaltis kelias dienas praeis. Erkės maitinasi ne tik miškuose, bet ir pievose, miesto parkuose, namų soduose ir rūsiuose. Ne visos yra patogenų nešiotojai, tačiau nemaža dalis šių parazitų yra rimtų ligų, tokių kaip erkinis encefalitas, Laimo liga, anaplazmozė, errlichiozė ir babeziozė, šaltinis. Pastarasis yra ypač pavojingas - netgi mirtinas - šunims. Todėl, nepaisant jūsų augintinio sezono ir aktyvumo, turėtumėte apsaugoti jo sveikatą veiksmingu preparatu nuo erkių. Verta žinoti, kad šios rūšies produktai atbaido ir kitus parazitus, pavyzdžiui, blusas.Lašai - geriausias preparatas nuo erkių

Lašai yra dažniausiai pasirenkamas preparatas nuo erkių. Jie dedami keliose vietose (geriausia ant kaklo, kur gyvūnas negali jų laižyti) tiesiai ant odos. Preparatas pasklinda po poodinėmis kraujagyslėmis, todėl suteikia šuniui visišką apsaugą. Jame esančios veikliosios medžiagos yra visiškai saugios, tačiau jos paralyžiuoja erkės nervų sistemą, sukeldamos jos paralyžių ir net mirtį. Didžioji dalis lašų apsaugo jūsų šunį keturias savaites, o pasibaigus šiam periodui (geriausia, kad jie sutaptų), nedelsiant reikia sušvirkšti kitą dozę. Šis erkių paruošimo būdas tinka šuniukui (nuo 10 savaičių amžiaus) ir suaugusiam asmeniui.Tabletės šunims nuo erkių- veiksmingos, bet ne visada saugios

Geriamosios tabletės yra dar vienas preparatas nuo erkių. Jų sudėtyje esanti veiklioji medžiaga greitai absorbuojama ir pasiskirsto visame keturkojų kūne. Didžiausia koncentracija pasiekiama raumenyse ir riebaliniame audinyje, taip pat kepenyse ir inkstuose. Iš ten išleidžiama per 4–12 savaičių. Jų anti-erkinis poveikis yra toks pat kaip lašų. Tabletės gali sukelti tik laikiną šalutinį poveikį (daugiausia virškinimo trakto simptomus) tik nedaugeliui šunų. Tačiau yra neabejotinų kontraindikacijų naudoti tokį preparatą nuo erkių. Jo negalima skirti gyvūnams, kenčiantiems nuo virškinimo ar inkstų ligų, taip pat nėščioms ir žindančioms kalėms. Taip pat nerekomenduojama derinti tablečių su priešuždegiminiais vaistais. Geriamieji erkių preparatai nenaudojami šunims, sveriantiems mažiau nei 2 kg.


Purškikliai, šampūnai, erkes atbaidančios putos

Kosmetika, atbaidanti nuo erkių, yra gera papildoma apsauga nuo šių parazitų. Ji neturi kenkiančių savybių, tačiau, kai vartojami tinkamomis dozėmis, atitinkančiomis gyvūno svorį, efektyviai sustiprina apsaugą, kurią suteikia lašai ar antkaklis nuo erkių. Tokie išoriniai preparatai nuo erkių yra saugūs naudoti mažiems šunims (mažiau nei 2 kg), įskaitant šuniukus iki 10 savaičių.

Šiame skyriuje nėra prekių

Facebook