30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

**** *

32 Atsiliepimai 4.9 z 5

*****

94%

****

6%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Sveika ir subalansuota mityba atlieka svarbų vaidmenį jūsų šuns gyvenime. PEDIGREE Adult su jautiena ir daržovėmis yra idealus būdas patenkinti svarbiausius suaugusio šuns poreikius: padeda palaikyti sveiką odą ir kailį, palaiko natūraliai stiprią šuns gynybą, padeda teisingai virškinti ir valo dantis. Šis suaugusiems šunims skirtas visavertis ėdalas su jautiena ir daržovėmis padeda išlaikyti puikią sveikatą ir gyvybingumą kiekvieną dieną. Kuriant šį produktą dalyvavo WALTHAM Gyvulininkystės instituto veterinarijos gydytojai ir mitybos specialistai. Maiste nėra dirbtinių dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Duodami savo šuniui PEDIGREE maistą, suteikiate jam aukštos kokybės maistą, kuris yra skanus ir kvepia.

Šėrimo PEDIGREE Adult sausu ėdalu su jautiena ir daržovėmis privalumai:

- Sveiki dantys ir dantenos Specialiai sukurta granulių tekstūra, forma ir dydis padeda išvalyti šuns dantis - Maitinamas kailis ir oda Cinkas ir saulėgrąžų aliejus, natūralus Omega-6 riebalų rūgščių šaltinis, padeda puoselėti jūsų augintinio odą ir kailį.
- Sveikas virškinimas Sudėtyje yra natūralių maistinių skaidulų ir aukštos kokybės baltymų, švelnių jūsų šuns skrandžiui. - Natūralūs gynybiniai mechanizmai Vitaminas E ir mineralai palaiko stiprius natūralius gynybinius mechanizmus. - Nededama palmių aliejaus Siekiant apsaugoti aplinką, pašare nėra palmių aliejaus. - Nėra dirbtinių kvapiųjų medžiagų.

Sudėtis: Grūdai*, mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (20 %, įskaitant 4 % jautienos rudųjų granulių**), aliejai ir riebalai (įskaitant 0,4 % saulėgrąžų aliejaus), augalinės kilmės produktai (įskaitant 3 %* džiovintų burokėlių išspaudų), mineralinės medžiagos (įskaitant 0,5 %* džiovintų burokėlių išspaudų), mineralinės medžiagos (įskaitant 0,5 %* džiovintų burokėlių išspaudų),3 % natrio tripolifosfato kaip veikliosios medžiagos rudosiose granulėse**), daržovės* (iš jų 0,5 % džiovintų morkų, atitinkančių 4 % morkų oranžinėse granulėse, ir 1 % džiovintų žirnių, atitinkančių 4 % žirnių žaliosiose granulėse**), augalinių baltymų ekstraktai.
**Rudonos granulės paprastai sudaro 80 % produkto, oranžinės ir žalios granulės paprastai sudaro po 10 %.

Analitinės sudedamosios dalys (%): baltymai: 22,6; riebalų kiekis: 13,0; neorganinės medžiagos: 8,0; žalia ląsteliena: 2,3; omega-6 riebalų rūgščių - 2,7; geležies - 12,1 mg/100g.

Kalorijos: 370 kcal/100g

Priedai / 1 kg: antioksidantai, dažikliai; maistiniai priedai: Vitaminas A: 14445 TV, vitaminas B₁: 6,8 mg, vitaminas B₂: 11,6 mg, vitaminas B₆: 3,0 mg, vitamino D₃: 1593 TV, vitaminas E: 100 mg, varis (vario (II) sulfatas, pentahidratas): 6,9 mg, jodo (kalio jodido): 1,7 mg, mangano (mangano sulfatas, monohidratas): 31,5 mg, selenas (natrio selenitas): 0,27 mg, cinkas (cinko sulfatas, monohidratas): 89,3 mg.

Šėrimas: rekomenduojamas paros kiekis. 1 kg sveriančiam šuniui kasdien reikia 25-30 g sauso maisto. 3 kg sveriančiam šuniui kasdien reikia 60-65 g sauso maisto. 5 kg sveriančiam šuniui kasdien reikia 85-95 g sauso maisto.
7 kg sveriančiam šuniui per dieną reikia 110-120 g sauso maisto. 10 kg sveriančiam šuniui per dieną reikia 145-160 g sauso maisto. 95 g sauso maisto galima pakeisti 1 skardine 400 g drėgno PEDIGREE maisto. Pastaba: orientacinė informacija: stiklinėje yra maždaug 100 g produkto.

Turėtų būti įtrauktos kalorijos, gautos iš skanėstų. Kiekiai yra tik orientaciniai. Pritaikykite maisto kiekį pagal šuns amžių, dydį ir aktyvumo lygį. Padalykite į porcijas, kad galėtumėte maitinti visą dieną. Keičiant racioną, pašarą reikia įvesti palaipsniui. Pasirūpinkite, kad šuo gertų šviežio vandens. Laikykite uždarame inde, sausoje ir vėsioje vietoje.

Parametrai

Augintinio dydis:
Mažos veislės
Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Dog Supplies
Pakuotės svoris (kg):
12
Prekių linija:
Pedigree Adult mažos veislės
Gamintojas:
PEDIGREE

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Specialieji reikalavimai:
Vitaminų suteikimas

Ingredientai

Baltymai (%):
23
Baltymų rūšis:
Jautiena
Riebalai (%):
13
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą
1 2 3 4

*****

Pristatymas labai greitai be jokių problemų. Maistas labai geras, nes greitai dingsta iš dubens - ???? patenkintas.

*****

šunims patinka kamuoliukai, bet jei į juos neįmaišoma sūrio ar ko nors kito, jie žengia du žingsnius atgal ir laukia.

*****

sensacingas, rekomenduoju, jis valgo jį su apetitu

*****

Pristatymas greitas. Rekomenduoju, perku ne pirmą kartą.

*****

puikus, šunys laimingi, visada užsakysiu, rekomenduoju

*****

Nors "Pedigree" laikomas nekokybišku ėdalu, mano šunys jį mėgsta. Daug kartų jiems buvo duota itin kokybiško ir daug brangesnio maisto, bet jie nenorėjo jo valgyti. Šis maistas atitinka mano lūkesčius, o mano šunys yra laimingi.

*****

rekomenduojama

*****

Esu labai patenkintas

*****

Greitas pristatymas. Pardavėjo informacija kiekviename žingsnyje.

*****

Šunims patinka
1 2 3 4

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt