30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Norime informuoti, kad šiuo metu užsakymo pristatymo laikas, gali būti prailgintas 2-3 d.d., dėl šventinio laikotarpio. Atsiprašome už nesklandumus. 

 

Pedigree Junior konservai su vištiena drebučiuose 400 g x24

Gamintojas: PEDIGREE
32962
30.92
Ankstesnė kaina: 120.04

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 8 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
„PEDIGREE® Junior“ su želė vištiena yra skanus, drėgnas maistas šuniukams ir augantiems šunims. Jo formulę sukūrė mitybos specialistai ir veterinarijos gydytojai iš WALTHAM ™ Gyvūnų mokslo instituto. „PEDIGREE® Junior“ aprūpins jūsų augintinį visais ingredientais, reikalingais jo sveikam vystymuisi. Subtilūs, mėsingi vištienos gabalėliai yra puikus lengvai virškinamų baltymų šaltinis, kuris yra puikus augančio organizmo pagrindas. „PEDIGREE® Junior“ kompozicija buvo praturtinta kalciu ir fosforu, kurie užtikrina tvirtus kaulus ir sveikus dantis, o vitaminas E teigiamai veikia imuninę sistemą. Skaidulų kiekis palaikys sveiką žarnyno veiklą, kad Jūsų šuo galėtų augti sveikas ir mėgautis gyvenimu.

Sveika virškinimo sistema
Dėl kompozicijoje esančių skaidulų, kurios padeda sveikai funkcionuoti žarnynui, kad šuo visada jaustųsi geriausiai.

Stiprūs kaulai ir sveiki dantys
Jame yra optimalus kalcio ir fosforo kiekis, palaikantis sveikus dantis ir kaulus.

Natūralūs gynybos mechanizmai
Vitaminas E ir mineralai palaiko stiprius, natūralius gynybos mechanizmus.Sudėtis: mėsa ir gyvūniniai dariniai (40%, iš jų 92% natūralios kilmės *, įskaitant 4% vištienos), grūdai, žuvis ir žuvies produktai *, mineralai, augalinių baltymų ekstraktai, augalinės kilmės produktai. * natūralios kilmės ingredientai

Kaloringumas: 92 kcal 100 g

Priedai / 1 kg: Maistiniai priedai: Vitaminas D₃: 150 TV, Varis (vario (II) sulfato pentahidratas): 2,6 mg, Jodas (bevandenis kalcio jodatas): 0,35 mg, Geležis (geležies (II) sulfato monohidratas): 4,5 mg , Manganas (mangano sulfato monohidratas): 2,7 mg, cinkas (cinko sulfato monohidratas): 22,7 mg / technologiniai priedai: kasijos guma: 1175 mg.Analitiniai komponentai (%): baltymai: 8,0; riebalų kiekis: 5,8; neorganinės medžiagos: 2,1; žalias pluoštas: 0,40; drėgmė: 80,9; kalcis: 0,33.Šėrimo būdas:

Mes rekomenduojame patiekti drėgną ir sausą PEDIGREE® pilnavertį maistą.

Rekomenduojamas dienos maisto kiekis: šuo, kurio numatomas kūno svoris yra 5 kg suaugusiesiems: 2 mėnesių amžiaus 1 skardinė per dieną padalijama į keturis patiekalus, 4 mėnesių amžiaus.

Šuo, kurio numatomas kūno svoris yra 10 kg suaugusiesiems: 2 mėnesių amžiaus skardinės per dieną padalijamos į 4 patiekalus, 4 mėnesių amžiaus - 2 skardinės per dieną, padalintos į 3 patiekalus, 6 mėnesių amžiaus, 2 skardinės per dieną, padalijant į 3 patiekalus.

Šuo, kurio numatomas kūno svoris yra 20 kg suaugusiesiems: 2 mėnesių amžiaus 2 skardinės per dieną, padalintos į 4 patiekalus, 4 mėnesių amžiaus - 3 skardinės per dieną, padalintos į 3 patiekalus, 6 mėnesių amžiaus - 3 skardinės per dieną. , suskirstyti į 3 patiekalus, 12 mėnesių - 3 skardinės per dieną, padalyti į 2 valgius.

Šuo, kurio numatomas kūno svoris yra 30 kg suaugusiesiems: 2 mėnesių amžiaus 3 skardinės per dieną, padalintos į 4 patiekalus, 4 mėnesių amžiaus - 4 skardinės per dieną, padalintos į 3 kartus per dieną, 6 mėnesių amžiaus, 4 skardinės per dieną, padalintos į 3 patiekalus per dieną.Dienos metu, 12 mėnesių amžiaus, 4 skardinės, padalintos į 2 valgius per dieną.

Maistas, skirtas šuniukams nuo 1 iki 12 mėnesių amžiaus.

Atsižvelkite į pereinamąjį laikotarpį ir pakoreguokite maisto kiekį pagal augintinio poreikius. Parūpinkite šuniui gėlo geriamojo vandens. Preparatą reikia vartoti kambario temperatūroje. Laikykite nepanaudotą dalį šaldytuve iki 2 dienų.

Parametrai

Augintinio dydis:
Universalus
Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Dog Supplies
Pakuotės svoris (kg):
9.6
Gamintojas:
PEDIGREE

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Jaunesnysis
Specialieji reikalavimai:
Raida
Augintinio amžius nuo:
1 mėnesio

Ingredientai

Baltymai (%):
9
Baltymų rūšis:
Gyvulinės kilmės produktai
Fosforas (%):
0.3
Riebalai (%):
7
Kalcis (%):
0.45

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?