30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Dubenėlių padėkliukai šunims

Kiekvienas šunų laikytojas namuose turi dubenį maistui. Puikus jų papildymas yra specialūs padėkliukai, kurie apsaugo nuo nešvarumų ant grindų ir apsaugo nuo išsiliejimo. Jie gali būti įvairių spalvų, dizaino ir įvairių formų bei dydžių. Dubenėlių kilimėliai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų.


 

Kokių dubenėlių padėkliukų yra?

  • plastikiniai,
  • kartonas padengtas specialiu sluoksniu.

Šunys valgo skirtingai, tam turi įtakos tiek auklėjimas, tiek individualios savybės, taip pat pasirenkant tinkamą dubenį. Nesvarbu, kokia maisto išvertimo priežastis visur, bet ne dubenyje, verta nuo to apsisaugoti. Net iš anksto. Dubenėlių padėkiukai yra lengvai valomi ir dezinfekuojami, jie gali liestis su maistu. Kai kurie iš jų turi specialias antibakterines dangas ir neslidžią dugną. Tai svarbu, jei šunys mėgsta žaisti ir stumdyti dubenėlius. Plastikiniai dubenėlių padėkliukai paprastai yra kietesni ir slidūs. Labai lengva plauti. Tačiau jie gali slysti ant grindų. Padėkliukai iš kartono su apsauginiu sluoksniu yra lengvai valomi, tačiau jų negalima sudrėkinti ar plauti indaplovėje. Jie slysta mažiau nei plastikiniai.

Dubenėlių padėkliukai yra sprendimas, kuris padės mums apsivalyti ir leis išlaikyti švarą bei higieną. Jie yra estetiškai pagaminti, su gražiais raštais, todėl gražiai atrodo ir puošia interjerą.

Šiame skyriuje nėra prekių