30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 14 EUR

Apykaklės šunims nuo blusų ir erkių

Blusų ir erkių apykaklės padės apsaugoti jūsų augintinį nuo nepageidaujamų svečių, tokių kaip blusos, erkės, uodai ir musės.

Tai labai patogus sprendimas, apsaugantis jūsų augintinį nuo parazitų.

Tai ne tik patogu augintiniui, kurį jis nešioja, bet ir trunka mažiausiai keletą mėnesių ir nereikalauja pakartotinio naudojimo, kaip, pavyzdžiui, purškiamų preparatų atveju.

Kaip uždėti ir naudoti apykaklę?

Nepaisant to, kad tai labai nereikalaujanti savininkų apsaugos nuo parazitų forma, reikia atsiminti keletą dalykų. Pirmiausia, apykaklė turi būti gerai uždėta, t.y., ji neturėtų nei kabėti už augintinio kaklo, nei per daug tvirtai priglusti prie jo. Kodėl ji negali laisvai kabėti? Antkaklio veikimo būdas (medžiaga patenka tiesiai iš apykaklės ant šuns odos) dėlto turi būti gerai uždėta, kitaip ji tiesiog neatliks savo vaidmens.

Apykaklę rekomenduojama nuimti maudantis, kad neišplautumėte medžiagos gaminio mikroporose, nebent tai būtų vandeniui atspari apykaklė, pvz., Foresto.

Apykaklės turėtų būti perkamos iš patikrintų gamintojų, tokių kaip „Bayer“, „Foresto“, „Selecta“ ar „HAPPS“. Tuomet būsite tikri, kad produktas galės apsaugoti šunį nuo parazitų. Negalime būti tikri, pirkdami atsitiktinius antkaklius prekybos centruose, kur dažnai nėra net sandariai supakuoti.

Žinoma, šį produktą reikia pasirinkti atsižvelgiant į šuns svorį. Atsižvelgiant į jo svorį, jame bus skirtingas kiekis medžiagos, kuri išsiskiria į odą. Jei perkame apykaklę šunims, sveriantiems mažiau nei 8 kg, o turite vokiečių aviganį, nenustebkite, kad ji neveiks.

Kaip dažnai reikia pakeisti apykaklę?

Tai yra vienas ilgiausių augintinio apsaugos būdų, nes jo apsauginis poveikis išlieka net nuo 6 iki 8 mėnesių. Šis apsaugos nuo erkių metodas visų pirma rekomenduojamas šunims, kurie daug laiko praleidžia ne namuose, o pasivaikščiojimams ar žaidimams lauke.

Ar apykaklė kvepia?

Iš pradžių kvapas gali atrodyti stiprus, ypač jei kačiukas miega su mumis lovoje ar ant sofos, tačiau kiekvieną dieną jis silpnėja. Mes priprantame prie kvapo ir nebejaučiame jo taip aiškiai, tačiau apykaklės sudėtyje esančių medžiagų taip pat yra vis mažiau

Šiame skyriuje nėra prekių

Facebook